niedziela, 16 maja 2010

Zaczynamy i NIE konczymy!

Za niecale 3h bedziemy juz leciec w Kierunku Lukli, skad zaczynamy nasz treking po trasie zwanej 3 przelecze. Myslelismy ze bedziemy musieli zawiesic pisanie bloga z powodu braku dostepu do internetu przez komorke. Bedziemy pisac w miare mozliwosci z kafejek inrenetowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz