wtorek, 18 maja 2010

Namche Bazaar

Dzisiaj odpoczynek (wymaga tego procedura aklimatyzacyjna).Niestety dzis w nocy u Ani nie obylo sie bez bolu glowy ale juz jest wszystko ok. Teraz mozemy pozalatwiac pare spraw, skorzystac z kafejki internetowej, moze jakies drobne zakupy ;). Jutro czeka nas klejne bardzo ostre podejscie bo ruszamy do Tengboche (3870m) gdzie zrobimy kolejna przerwe aklimatyzacyjna i dalej do Dingboche (4370m). Mamy nadzieje ze w kazdym z tych miejsc znajdziemy okazje aby napisac pare slow na blogu. Pozdrawiamy wszystkich bardzo mocno i trzymajcie za nas kciuki ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz