wtorek, 18 maja 2010
Namche Bazaar
Dzisiaj odpoczynek (wymaga tego procedura aklimatyzacyjna).Niestety dzis w nocy u Ani nie obylo sie bez bolu glowy ale juz jest wszystko ok. Teraz mozemy pozalatwiac pare spraw, skorzystac z kafejki internetowej, moze jakies drobne zakupy ;). Jutro czeka nas klejne bardzo ostre podejscie bo ruszamy do Tengboche (3870m) gdzie zrobimy kolejna przerwe aklimatyzacyjna i dalej do Dingboche (4370m). Mamy nadzieje ze w kazdym z tych miejsc znajdziemy okazje aby napisac pare slow na blogu. Pozdrawiamy wszystkich bardzo mocno i trzymajcie za nas kciuki ;)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz